Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 138. sayısı 1 Aralık'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Priz arama derdine son

İLYAS HAYRİ


Priz arama derdine son

Misyonunu; güneş enerjisini gündelik hayata taşıyacak doğa dostu uygulamaları insanlarla buluşturmak olarak tanımlayan Sunbank, Türkiye’de yeni bir dönemi başlatıyor. Bugün itibari ile Türkiye perakende piyasasına 3 farklı ürün kategorisinde giriş yapan Sunbank’in mottosu: “Her zaman devam et! (Always go on!)”

Ürün yelpazesindeki kompakt ürünlerden birisi olan Sunbank Mars size gün ışığıyla birlikte enerjinizi de yanınızda taşıma imkanı sunuyor. 

Günümüzde özellikle akıllı telefon kullanıcılarının yaşadığı şarj sıkıntısıyla satış rekorları kıran power bank'lere Sunbank ile bambaşka bir boyut geliyor. Sonuçta piyasadan aldığımız cihazlar da şarj için bir elektrik prizine ihtiyaç duyarken Mars'ın tek ihtiyacı gün ışığı. Tabi isterseniz onu da prizde şarj edebilirsiniz. Kullanıcılarına tam 10000 mAh'lik tüketim gücü sunan Mars ile 3000 mAh'lik telefonunuzu 3 kere tam doldurma şansınız var. Üzerinde bulunan 2 USB girişiyle aynı anda iki cihaz birden de şarj edebilirsiniz. 

Çok hoş bir çanta ile birlikte gelen ürün ortalama 5.5 inçlik bir telefon boyutunda. Taşıması da kullanımı da çok pratik. Ürünün güneş altındaki performansını henüz deneyimleme şansım olmadı. Ama ileride onunla ilgili görüşlerimi de aktaracağım.


İşte Mars'ın teknik özellikleri:

Batarya: Lityum polimer piller
Pil kapasitesi: 10.000 mAh / 37 Wh
Mikro USB girişi: 5V / 2A
Monokristal güneş paneli
Güneş paneli: 5V / 200 mAh
Çıkış (output)USB1: 5 V / 1.3 A
Çıkış (output)USB2: 5 V / 2.1 A*
Yüksek verimlilikte güneş paneli
Boyutları: 153x75x17 mm
Ağırlık: 266 gr
*Tabletle uyumludur
148
9