Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Sevgililer gününüz kutlu olsun

SALİH KEÇECİ


Sevgililer gününüz kutlu olsun

Sevgililer günü dedi mi, hepimizin içini bir heyecan kaplar. Evli de olsak, bekâr da olsak, platonik de takılsak bu değişmez. Hepimiz içimizde çok büyük sevgiler taşırız. Bireysele indirgediğimizde ise bunun adı sevgili olur. İşte yeni yılın ikinci ayı olan Şubat bu açıdan çok önemlidir. Çünkü bu ayın ikinci haftası sevgililer günüdür.

Biz de bu sayımızı sevgililer günü özel sayısı olarak hazırladık ve evli de olsa hala iki sevgili gibi olan dostlara ayırdık ilk sayfalarımızı. Yılarca bir yastığa baş koysa da sevgilerinden hiç bir şey kaybetmeyen, hala iki sevgili gibi mutlu olanlardan biri olmanız dileği ile “Sevgililer günü”nüz kutlu olsun.

Quality of magazine farkı   
Sevgili dostlar, sizlerle birlikte beşinci yılı yarılamanın guru ve mutluluğunu yaşıyoruz. Her ne kadar bir yandan ekonomik çalkantılar yaşasak da, bir yandan yerel seçim heyecanı yaşansa da dünya dönüyor ve her yeni güne sağlıklı bir şekilde merhaba diyorsak kendimize de zaman ayırmalı ve dünyanın bize sunduğu nimetlerden imkan dahilinde faydalanmalıyız.

Bunlardan biri de bir ay boyunca emek vererek sizler için hazırladığımız dergimiz Quality of magazine. Günlük hayatın stresinden fırsat bulup elinize aldığınızda, yüzünüz biraz olsun gülümsüyor, kafanızdaki sorunları biraz olsun dondurabiliyorsak ne mutlu bizlere.    

Dergimizin kapağını süsleyen Yiğit Ailesi, evlerinin kapısını Quality of magazine için açtı. Hamiyt- Sabri Yiğit ve ikizleri dergimiz için yeni dekore ettirdikleri evlerinde poz verdiler. Çok keyifli geçen çekimler ve Yiğit Ailesi’nin röportajını eminim zevkle okuyacaksınız. 

Haber sayfaları, Sevgililer günü sayfaları, Mehmet Köymen’in hazırladığı moda çekimleri, magazin, Darcan&Darcan iç mimarlık tarafından hazırlanan dekorasyon sayfalarımız, kadın, güzellik, köşe yazarlarımız ve Quality business bölümü ile dergimiz Quality of magazine şubat sayısında da göz kamaştırıyor.  


Quality business
Bildiğiniz gibi geçtiğimiz sene dergimizi içine  “Quality business”  bölümü hazırlamaya başladık. Dergimizin Qualıty business bölümünde bu ay Metrocity AVM Müdürü Enver Şavkay, Keten İnşaat Y:K:Baş. Selahattin Keten  ve Gürallar Yapı A.Ş Genel Müdürü Evrim Karayel ile yaptığımız business röportajları eminim ilgi ile okuyacaksınız.  16
1