Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 138. sayısı 1 Aralık'tan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Sihirli bir güç

Sinem Yıldırım


Sihirli bir güç

Bu sayı özel bir sayı bu nedenle yeni yılda kaderinizi değiştirecek bir sır vermek istedim. Bu sır gününüzü, anınızı, sağlığınızı, ailenizi, geçtiğiniz yollardaki insanları, işinizi, aşkınızı, yazgınızı değiştirebilecek sihirli bir güç. Ulaşılması zor da değil. Hiç bir ücret istemiyor. Üstelik sizi herkesten daha güzel hale getiriyor. Kullandığınızda açamayacağınız kapı yok her kapı ardına kadar açılıyor. En dize gelmez insanları size âşık ediyor. Sağlığınıza katkısı yüzde yüz. Ne sinir kalıyor ne stres ne öfke ne de ağrı onu kullanınca. Ayrıca manevi ve fiziki bütün yaraları iyileştiriyor. Öyle güçlü ki en büyük tartışmaları hatta savaşları bile 1 saniyede sona erdirme kabiliyeti var. 


Olmaz dediğiniz her ne varsa onunla olur oluyor. Geçmez dediğiniz ne acı varsa onunla geçiyor. Üstelik bulaşıcı da. Sizden sizi gören herkese yayılıyor. Onlar da bu gücün etkisinden yararlanmaya başlıyorlar. Bunun bir üst boyutu var o biraz sesli ve gürültülü ama bu dünyanın en güzel gürültüsü aslında. Öyle bir sesi var ki bunu duyan başını çevirip size hayran hayran bakıyor ve o an sizin gibi olmak istiyor.  Özellikle bu sesli olanı kullananın sağlığına sağlık katıyor. Günü feci kötü geçen birine verebileceğiniz en güzel hediye bunlar aynı zamanda. 


Nedir acaba bu şahane ve bedava olan şey?

Gülümseme ve kahkaha. Bu denli faydasını ve sihirli gücünü sıraladığım bu iki kelimeyi bol bol önce kendi hayatınızda sonra etrafınızdakiler için kullanmanız dünyamızı değiştirecek bir güç kaynağı inanın buna. Şahsen deneyimlediğim, yaşadığım bu gücü herkese verin ve  bulaştırın. Hem siz hem dünyamız mutlu olsun dönüşsün, değişsin, yükselsin, birleşsin.


Yeni yılda sizi dönüştürecek sihirli bir sır, gizli bir güç paylaştım sizinle. 


Gülümsemesi, kahkahası bol bir 2019 diliyorum hepinize. 

217
16