Kasım sayımız çıktı! 


Dergimizin 137. sayısı 1 Kasım'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Hoş geldin 2019, Merhaba dostlar

SALİH KEÇECİ


Hoş geldin 2019, Merhaba dostlar

Parayla satın alamadığımız ve asla geri getiremediğimiz bir şey varsa o da zaman ve zaman su gibi akıp gidiyor dostlar.   Ne yazık bunu bile bile zaman kavramını hovarda bir şekilde harcıyoruz. Koca bir yıl daha geride kaldı. Kimi bir yaş daha büyüdüm diye sevinirken, kimi bir yaş daha yaşlandığını düşünüyor!.. 


Acaba kaçımız, sağlıklı ve mutlu bir yıl geçirdim, bugün de nefes alıyorum, ne mutlu ki sağlıklıyım diye düşünüp, zamanı pozitif olarak kullanabiliyor? Hayat mücadelesi, alacak verecek peşinde koşmak, krizdi, dövizdi derken koca bir yıl daha geride kaldı. Zaten ben bildim bileli hayatımız zamlar, enflasyon, iş güç koşturması ile geçti…

O zaman elimizle tutamadığımız, parayla satın alamadığımız akıp giden zamanı biraz da akışına bırakalım, unuttuğumuz manevi değerleri hatırlayarak huzur bulalım. Hepinize sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir yıl dilerim. 


Smokin içinde bir kadın 

Erkek giyimin önemli markalarından biri olan “Bisse” için  “Bisse’den Size” isimli bir dergi hazırlıyoruz iki yıldır. Yılda iki kez yayınlanan ve 15.000 adat basılan dergi. Sadece “Bisse” dostlarına kurye ile dağıtılıyor. Bisse’den Size dergisinin Sonbahar/Kış 2018 sayısında Elif Dağdeviren ile çok özel bir çekim gerçekleştirdik. Smokin giyinip poz veren Elif Dağdeviren ile dergimiz için de birkaç kare ayırdık tabi ki. Erkek giyimin çok özel bir parçası olan smokin içinde bir kadının ne hissettiğinden, hedeflerine dek keyifli sohbetimizi eminim ki bir solukta okuyacaksınız.   


***


Çağlar Solmaz, çobanlıktan Demir çelik sektörüne giden yolda, gerçek bir başarı öyküsü. Şimdi de  tekstil sektörüne girerek yeni bir mayo markası üretmeye başlayan genç bir girişimci işadamı. Business sayfalarımız renk kattı. Eminim bu sene adını sık sık duyacağız.  


Quality PM işbirliği ile muhteşem yeni yıl partisi  

Yeni yılın bu ilk sayısında sizlere yine her zaman olduğu gibi dolu dolu içeriği ile de Quality bir dergi daha hazırladık. Geçtiğimiz ay “herkes yılbaşı partisi düzenliyor bizim neyimiz eksik” edik ve yaklaşık 200 seçkin dostumuz ile Maslak 1453 deki PM Restoran’da yeni yıl patisi düzenledik. Davetimize katılarak bizleri onurlandıran, renk katan tüm dostlarımıza teşekkür ederim. Dergimizin PM Restoran ile ortaklaşa düzenlediği yeni yıl partimizin çok özel fotoğrafları bu sayımızın en güzel syfalarını süslüyor. 


Quality Business

Sevgili Beyhan Bağış, “Antoli markası ile geçmişe ait üretim tekniği, gelenek, estetik anlayışı ile günümüze uyarlanmış el yapımı zarif ürünler ortaya çıkarmaya çalışıyoruz” diyor. Tarihçi, seyahat yazarı, profesyonel rehber ve konuşmacı Saffet Emre Tonguç’un tarih aşkı, Anatoli ile onu bir araya getirdi. Business kapağımızı süsleyen bu keyifli sohbet ve çekimler sanırım sizin de hoşunuza gidecek.  

222
1