Kasım sayımız çıktı! 


Dergimizin 137. sayısı 1 Kasım'dan itibaren D&R, Remzi ve İnkilap Kitabevi gibi seçkin satış noktalarında.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Quality farkı ile muhteşem bir kutlama

SALİH KEÇECİ


Quality farkı ile muhteşem bir kutlama

Sevgili dostlar, dergimiz Quality of Magazine’in tanıtım sayısını hazırlayıp baskıya verdiğimizde, yıl 2009, aylardan Haziran’dı. İlk sayımızın ardından her ay peş peşe gelen Quality of Magazine, gerek baskı, gerek fotoğraf kalitesi ve içeriği ile sizlerin beğenisini kazanarak, kısa sürede aranan bir yayın haline geldi. 

Birinci yılımızı kutlamayı düşünürken, ortaya attığım “ QUALITY ÖDÜLLERİ” fikri çok benimsendi ve 2010 yılı Haziran Ayı’nın ilk haftasında Suada (Galatasaray Adası)’da, hem 1. yılımızı kutladık, hem de 1. QUALITY ÖDÜL TÖRENİ’ni organize ettik. Yağmurlu bir gündü, berekettir dedik ve öyle de oldu.

Quality ödülleri sahiplerini buldu
Geçtiğimiz ay, dört senedir olduğu gibi bu sene de Suada (Galatasaray Adası)’da, 5. Yıl Kutlaması ve 5. QUALITY ÖDÜL Töreni’ni düzenledik. İş, sanat, medya ve spor dünyasının önde gelen isimleri; kısaca siz değerli dostlarımız, her sene olduğu gibi bu sene de bizleri yalnız bırakmadınız. Sanat, Medya ve İş Dünyası olmak üzere 3 kategoride verdiğimiz; gelenekselleşen ve büyük bir prestij unsuru olan QUALITY ÖDÜLLERİ, geçtiğimiz ay düzenlediğimiz bu muhteşem davette bu sene de sahiplerini buldu. 

Beş senedir kesintisiz olarak yayınlanan ve her ayın ilk günü D&R, Remzi Kitapevi, İnkilap Kitapevi ve saçkin satış noktalarında satışı yapılan, ayrıca abonelerine kurye ile dağıtılan dergimiz QUALITY of Magazine’in bu sayısında, 5. Yıl Kutlamamız ve 5. QUALITY ÖDÜL Töreni çok geniş bir şekilde yer alıyor.

Teşekkür ederim;
Tabii ki böyle geceler organize etmek hiç de kolay değil. 5. yılımızda bize inanarak yanımızda yer alan, başta Ana Sponsorumuz Nurol GYO olmak üzere, Doğtaş Mobilya, Keskin Şirketler Gurubu, Nolte, TAV, Dünyagöz, Damat, Şark Halı, Sharp ve Akdağlar Gurup’a çok teşekkür ederim.

Ayrıca görkemli pastamızı yapan Pelit, lüx otolar ile ulaşım hizmeti sağlayan Interlimousine, organizasyonumuzu üstlenen Ex-En Wedding Entertainment, ödüllerimizi yapan Özlem Kristal, İntrpess, Banu Ergin PR ve konuklarımıza mükemmel bir ev sahipliği yapan Suada ailesine çok teşekkür ederim. Sizlerden aldığımız güç ve enerji ile hep daha iyisini yapmaya devam edeceğiz. 6. yılımızda yeniden bir arada olmak dileği ile hayırlı ramazanlar dilerim…
42
1