Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Doğum, düğün ve cenaze

SALİH KEÇECİ


Doğum, düğün ve cenaze

Sevgili dostlar, 

Yeni bir ay, yeni bir sayı ve sizlerle her ay olduğu gibi yeniden buluşmanın sevinci ile merhaba. Doğumlar, düğünler ve vefatlar ile yaşamın acı, hüzün, mutluluk ve başarı gibi gerçeklerini, geçtiğimiz ay da yaşadık.

Beşiktaş’ımızın Onursal Başkanı Süleyman Seba’yı, Cemiyet hayatının sevilen ismi Monik İpekel’in annesini,  Sevgili Berna Sağlam Naipoğlu’nun annesini de ebedi yolculuklarına uğurladık. Allah dostlara sabır dilemekten, Hakk’ın rahmetine kavuşanlara “Mekanları cennet olsun” demekten başka bir şey gelmiyor elden.

Yılmaz Ulusoy’a Devlet Nişanı ve Yazıcı ailesinin torun sevinci
Dünya dönüyor, hayat devam ediyor. Kaldığımız yerden devam etmek zorundayız. 
Duygularımız ve acılarımızı içimize atıp, sizlere güzel bir QUALITY of Magazine daha hazırladık. Yazın en güzel dönemlerini yaşadığımız bu günlerde Bodrum sayfalarımız umarım biraz içinizi serinletecek. Lale-Hayri Yazıcı çifti 3. torunlarını kucağına almanın mutluluğunu yaşıyor. Bodrum’da dergimiz Quality of Magazine’e özel pozları ile kapağımızı da süsleyen Yazıcı ailesinin mutluluğunu biz de paylaşıyoruz. 

İş dünyamızın duayen ismi Yılmaz Ulusoy’a, İtalya Cumhurbaşkanı’nın “İki ülke arasındaki dostluk ve ticaretin gelişmesine yaptığı katkılardan dolayı Devlet Nişanı verilmesini uygun görmesi, ülkemiz ve iş dünyası için gurur duyulacak bir konu. Bu amaçla düzenlenen törende Yılmaz Ulusoy’a verilen nişanı, İtalya’nın İstanbul konsolosu Gianluca Alberini taktı. Böylece bize de bu mutlu olayı kapağa taşımak düştü. Bu arada dört senedir bizden biri gibi olan konsolos Gianluca Alberini’yi de ülkesine uğurladık.

Dergimiz Quality of Magazine’in Eylül sayısı; Bodrum sayfalarımız, davetler, haber sayfaları, magazin, moda, sağlık, estetik, İzmir, dekorasyon, kültür sanat, bülten ve mekân sayfalarımızla elinizden düşürmek istemeyeceğiniz bir dergi oldu. 

Quality Business
Her ay olduğu gibi su sayımızda da Quality Business sayfalarımızda profesyonel yöneticilere, iş dünyasının başarılı ve yıldızı parlayan isimlerine yer verdik. Emin Ali Çakırkaya, Selda Gamzeli, Necat Gülseven, Cem Karabulut, Gamze Karlıdağ Polat, Saruhan Bostanoğlu ile yaptığımız business röportajları eminim ilgi ile okuyacaksınız. Önümüzdeki ay buluşana dek sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler dilerim. 
47
1