Aralık sayımız çıktı! 


Dergimizin 162. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Hoş geldin 2015

SALİH KEÇECİ


Hoş geldin 2015

Sevgili dostlarım; acısıyla, tatlısıyla, sevinciyle, hüznüyle yine bir yılı daha geride bıraktık. Koskoca 365 gün göz açıp kapayıncaya kadar geçti, gitti. Benim gibi 24 saatin yetmediği insanlar için belki daha da hızlı ama bir o kadar da dolu dolu geçti. Derken, 2015 geliverdi. Hoş geldi, sefa geldi. Yeni yıl inşallah sağlık, huzur, sevgi, aşk, dostluk, bolluk, bereket, istikrar, barış, kardeşlik, birlik, beraberlik getirir de herkes biraz rahat nefes alır. Bu umudu taşımaktan vazgeçmeyeceğim, siz de vazgeçmeyin derim. 

Yılın son görkemli düğünü
2014’e veda etmeye sayılı günler kala, WOW Hotel, kelimenin tam anlamıyla dillere destan bir düğüne sahne oldu. Yakın dostum olan Bisse Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Kefeli’nin oğlu Ahmet Onur Kefeli ile Mersinli İş adamı Özcan Pişirgen’in kızı Cansu (Pişirgen) Kefeli’nin düğünü, Türkiye’nin zirvesini buluşturdu. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan’ın katıldığı ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ile birlikte nikâh şahitliği yaptıkları düğün, devlet, siyaset, iş, cemiyet ve sanat dünyasının önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Bu düğünü kusursuz ve mükemmel bir organizasyon ile gerçekleştiren Kefeli Ailesi’ni yürekten tebrik ediyorum. Quality of Magazine olarak yakından her ânına tanık olduğumuz bu düğünden çok özel karelere sayfalarımızda geniş yer verdik. 
Yeni yılın yeniliği: İnşaat sektörü eki
Quality of Magazine olarak 2015’e büyük bir yenilikle girdik: Türk ekonomisinin lokomotifi olan inşaat sektörüne ilişkin özel bir ek hazırladık. Bu ekte, Türkiye’nin önde gelen inşaat firmalarına, onların yeni projelerine, sektörden haberlere yer verdik. İş dünyasına yönelik hazırladığımız otomobil, luxury ve dekorasyon sayfaları ise bu ekin renkleri arasında.

Quality of Magazine Ocak
Bir yılı aşkın süredir dergimizin içinde özel bir bölüm olarak hazırladığımız Quality Business’a iş dünyası ve okurların yoğun ilgisi her geçen gün katlanarak artıyor. Bu sayımızın konukları, “Yönetim Kurulunda Kadın” Danışma Kurulu Başkanlığı bayrağını devralan Suzan Sabancı Dinçer, Provel Kurucu Başkanı ve Genel Müdürü Ferhat Sucu, Bliss Life Spa Kurucu Ortakları Kaya Peker, Berkan Demiralp, MedicaDent Ağız ve Diş Sağlığı Polikiniği Kurucusu ve Global Dişhekimliği Derneği Başkanı Zafer Kazak. 

Portreler, kısa haberler, davetler, moda, magazin, yazarlarımız, luxury, güzellik, sağlık, dekorasyon, kültür sanat, bülten ve mekân rehberi sayfalarımız, siz değerli okurlarımızı yeni yılın tüm yeniliklerinden haberdar ediyor.

Yeni yılınız kutlu olsun.
67
1