Ocak sayımız çıktı! 


Dergimizin 163. sayısı çıktı.


DERGİMİZİ TURKCELL DERGİLİK, TÜRK TELEKOM E-DERGİ VE QUALITYOFMAGAZINE.COM ONLİNE PLATFORMLARINDAN OKUYABİLİRSİNİZ!


Keyifli okumalar!


Şifremi Unuttum
Kaydol

Quality Ödülleri sahiplerini buldu

SALİH KEÇECİ


Quality Ödülleri sahiplerini buldu

Sevgili dostlar, dergimiz Quality of Magazine’in Haziran 2009’da başlayan serüveni sizlerle birlikte büyüyerek 7. yılına girdi. Geçtiğimiz ay hem 6. yılımızı kutladık hem de geleneksel hale getirdiğimiz Quality Ödülleri sahiplerini buldu. 

Böyle geceler düzenlemek hiç kolay değil. Bu güzel organizasyonumuzda bize destek olan başta ana sponsorumuz Ağaoğlu olmak üzere, Dünyagöz, Doğtaş, Aşçıoğlu İnşaat, Tav, Bisse, Nolte, Rocks Otel, Wyndham Grand Istanbul Kalamış Marina Hotel, Digicom Elektronik, By Kepi, Medicana Çamlıca Hastanesi’ne, muhteşem 6. Yıl pastamızı yapan Pelit’e, bana çok şık bir smokin hazırlayan Faruk Saraç’a, Staras, İnterlimousin, Banu Ergin PR’a, mükemmel bir ev sahipliği yapan Cahide Ailesi’ne, özveri ile çalışan sevgili ekibime ve de bu mutluluğumuzu bizlerle paylaşan siz sevgili dostlarımıza çok teşekkür ederim.  

Dergimizin bu sayısını her sene olduğu gibi, bu sene de kutlama ve ödül törenimize ayırdık. Biz hazırlık aşamasında bakmaya doyamadık umarım sizler de aynı duyguları paylaşırsınız. Tabii ki davetler, haber sayfaları, yazarlar, Quality Business ve Quality Fashion bölümlerimiz yine ilgi ile bakıp okuyacağınız güzellikte.

Düğün de bizim cenaze de
Geçtiğimiz ay sevgili dostlarım Sedat-Özge Peker çiftinin düğünü vardı ve davetlilerden biri de benim gibi, merhum Sümer Tilmaç’tı. Fenalaşıp hastaneye kaldırılan Yeşilçam’ın bir çınarını iki saat sonra kaybetmenin üzüntüsünü yaşadık.

Peker Çifti en mutlu günlerinde, kelimelerle tarif edilemeyecek bir acı yaşadı. Yaşam ile ölüm çok ince bir çizgi. Hepimiz doğduk ve bir gün öleceğiz. Yüce rabbim Peker Ailesi’ne, sabır ve mutluluğu aynı anda tattırdı. Sözün bittiği yerdeyiz. Yüce rabbime “Allah’ım elden ayaktan düşürmeden al canımı” derim hep. Hepimiz doğduk, öleceğiz. Tek tesellim, rahmetli Sümer Tilmaç’ın en şık kıyafetini giyip, dost düğününe katılması ve fenalaşıp hastaneye kaldırıldıktan iki saat sonra hakkın rahmetine kavuşması. Sümer Tilmaç’a Allah’tan rahmet diliyor, mekânı cennet olsun diyorum. Yüce rabbim bundan sonra Peker Çifti’ne çocuklarıyla birlikte mutlu, sağlıklı ve huzurlu bir ömür nasip etsin. Düğün de, cenaze de bizim, başka ne denir ki?

86
1